Hezareh Institute

درباره‌ی ما

آموزشگاه زبان‌های خارجی هزاره با مدیریت خانم پروانه رحیمیان – کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی سال تأسیس ۱۳۸۸ نزدیک به یک دهه سابقه‌ی درخشان در امر آموزش زبان انگلیسی به همشهریان عزیز این افتخار را دارد که همیشه در نوآوری و خلاقیت در آموزش زبانزد بوده است. این مرکز با به روز کردن منابع آموزشی و جدیدترین روش‌ها و سیستم‌های آموزشی سعی در ارایه‌ی بهترین خدمات و حصول بهترین نتیجه را برای زبان آموزان داشته است..

برخی از نوآوری‌ها:

مرکز زبان‌های خارجی هزاره با احداث اولین و تنها مرکز تخصصی زبان خلاقیت محور کودکان در استان با ایجاد فضایی بسیار متفاوت و جذاب، آموزش زبان انگلیسی را برای کودکان به یک تفریح پرهیجان تبدیل نموده است. کودکان ۳ تا ۱۱ ساله در مرکز تخصصی زبان هزاره در کنار بازی و نقاشی و کاردستی و شعر و زندگی روزمره، زبان انگلیسی را مانند زبان مادری و بدون تکلیف و تکلف آموخته و صحبت می‌کنند.

برگزاری اولین کارگاه‌های مادر و کودک در استان کرمانشاه از سال ۱۳۹۲: در این کارگاه‌ها که حضور مادران رایگان می‌باشد، مکالمه روزانه در غالب فعالیت‌های شاد به مادر و کودک آموخته می‌شود که مادران قادر به تکلم به زبان انگلیسی با فرزند خود در خانه باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه