kid languages and creativity center

مرکز تخصصی زبان و خلاقیت کودکان

مرکز زبان‌های خارجی هزاره (HLC) با یک دهه تجربه در امر آموزش زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان اولین و تنها مرکز در استان می‌باشد که در مهرماه ۱۳۹۶ مرکزی کاملاً نو و متفاوت با فضای بسیار دلنشین و جذاب برای کودکان احداث نموده است. این مرکز مجهز به کارگاه چوب و نقاشی و آشپزی بوده و یک مزرعه مشابه سازی شده (جهت لذت تجربه کودکان در طبیعت)، استخر شن، کتابخانه، آزمایشگاه شیمی و … می‌باشد.

محیط کاملاً غنی شده به زبان انگلیسی بوده و کودک در تمام لحظات بصورت ناخودآگاه در حین بازی و انجام فعالیت‌ها، مشغول به یادگیری زبان انگلیسی می‌باشد.

در این مرکز با کودکان ۳ تا ۱۲ ساله در ۲ گروه سنی (۳ تا ۹ ساله و ۱۰ تا ۱۲ ساله) در کنار رشد خلاقیتشان در محیطی کاملاً متفاوت با فضای آموزشگاهی در یک جامعه‌ی انگلیسی زبان با لذت و هیجان زبان انگلیسی را مانند زبان مادریشان آموخته و صحبت می کنند..

در این سیستم هیچ گونه تکلیف و اجباری به کودکان نشده است(به جزءِ کتاب‌های سرگرمی و داستان انگلیسی) و کودک در کنار فعالیت‌های مفرح متعدد زبان را می‌آموزد. فضای کلاس‌ها کاملاً تخصصی و با چیدمان مشابه کلاس‌های مدارس ابتدایی کشورهای اروپایی طراحی شده است.

از آنجا که هدف اصلی مرکز ما در مرحله‌ی اول علاقمند کردن کودک به یادگیری زبان انگلیسی بوده است، طبق تجربیاتی که داشته‌ایم، بی‌علاقه‌ترین بچه‌ها هم در این مرکز با نشاط و علاقه وافر مشغول به یادگیری هستند.

شعار ما: یادگیری که با لذت باشد فراموش نمی شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه